KONFERANS SALONU BÜYÜK ALAN PROFESYONEL PROJEKTÖR VE LENS

DLP projeksiyonlar konferans salonlarında kullanım için son derece uygundur. nbsp;Süper sessiz , sağlam geniş mekan projektörleri , oditoryumlar, konferans etkinlikleri, gösteriler için mükemmel parlaklık sunar. nbsp;Dijital sinema endüstrisi için, lazerle aydınlatılmış ve lamba tabanlı sinema projektörlerinin yanı sıra post prodüksiyon projektörleri sunuyoruz

MOTORLU PERDE

Büyük alanlar için özel ölçülerde üretilen motorlu projeksiyon perdeleri ile daha net görüntü seçenekleri sunuyoruz.

DİJİTAL KÜRSÜ

Kullanımı kolay, dokunmatik ekranlı olarak tasarlanan, bir kaç dokunuşla, ses ve görüntü sistemlerinin kontrolünün mümkün olduğu Dijital kürsüler, profesyonel altyapısı ile sunumların kusursuz yapılmasını, zamanın etkin kullanılmasını sağlar. Konferans Salonlarında kitlelere hitap edeceğiniz tüm ortamlarda kaliteli ve kesintisiz konuşma yapmanız için özel olarak tasarlanmış ürünler sunuyoruz.

IŞIK KONTROL MASASI

Her mekana ve etkinliğe uygun ışık reflektörleri, projektörler, ışık kontrol konsolları, lazer sistemleri, ışık efektleri gibi profesyonel ışık sistemlerini hizmetinize sunuyoruz. Mekanınızda yakalamak istediğiniz profesyonel ışık ambiyansı için çözümlerimizle tanışın.

TRUSS SİSTEMİ

Konferans salonlarınızda yan yana birleştirme yardımıyla kurulum yapılarak istenilen ebatta sahne oluşturmak mümkündür.

AKUSTİK PANEL

Akustik Paneller ses dalgalarının tavan ve duvar yüzeyine çarpması neticesinde rezonansa girmesini önleyici ve sesin net olarak duyulmasına imkan verir. Yangına dayanımlı ve ses yalıtımlı özellikleri ile konferans salonu çözümlerini sunuyoruz.

OTURMA SİSTEMLERİ

Konferans salonlarındaki kaliteli, konforlu sandalyeler etkinlik sırasında daha fazla dikkat ve üretkenlik sağlar. nbsp;Sofistike stili birleştirmek için tasarlanmış ve ihtiyacınız olan duruş desteğini vermek için özenle yapılmış konferans salonu koltukları çözümlerini sunuyoruz.

SAHNE MÜZİK EKİPMANLARI

Agbal teknoloji , enstrüman stantları, şef platformları, müzisyen koltukları, nota sehpaları, , işitmeyi ve öğrenmeyi geliştiren ses yalıtım sistemleri, yatırımlarınızı koruyan depolama dolapları (case) gibi pek çok orkestra aksesuarları ile çözüm ortağınızdır.